EDUSTATION

wiarygodna firma

Od czasu powstania Edustation w 2011 roku, zespół tworzący platformę do nauki języków online nieustannie ulepsza procesy i narzędzia wspomagające naukę.

Dziś platforma e-learningowa Edustation spełnia największe oczekiwania co do współczesnej nauki języków obcych online. Z Edustation firma minimalizuje koszty na szkolenia językowe oraz zmniejsza czas potrzebny do opanowania języka. Pracownicy poprawiają znajomość słownictwa (śr. o 308%), rozumienie ze słuchu (20%) czy czytanie ze zrozumieniem (35%).

Korzyści dla pracodawcy:
    ● efektywność - dzięki platformie pracownik nie spędza czasu
    ucząc się stacjonarnie w firmie
    ● przystępność - z nami można zacząć naukę wydając o 40% mniej
    w porównaniu do wybranej najtańszej oferty tradycyjnych szkół językowych
    ● podejście prorodzinne - możliwość korzystania z platformy przez dzieci pracowników
    ● uatrakcyjnienie oferty pracy
    ● możliwość dostarczenia w ramach tej samej platformy specjalistycznych kursów

Korzyści dla pracowników:
      ● nielimitowany dostęp do platformy (narzędzia, ćwiczenia, gry)
      ● nauka w dowolnym momencie i miejscu – wystarczy komputer, tablet lub smartfon
      ● elastyczny czas i tempo nauki - nie trzeba spędzić godziny lekcyjnej aby zrobić postępy!
      ● oszczędność czasu na dojazdy
      ● brak konieczności fizycznej obecności na kursie
      ● interakcja zwiększająca zaangażowanie

Z platformą e-learningową Edustation można korzystać z gotowych materiałów, ale przede wszystkim wprowadzać własne materiały do nauki, przygotowywać ćwiczenia, komunikować się z uczniami i bawić nauką języków obcych. Bo kiedy kończy się tradycyjna lekcja w szkole, nauka języka obcego trwa dalej.

www.edustation.pl/