Wiarygodna Szkoła w kategorii Przedszkole
CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Kategoria Wiarygodne Przedszkole powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich przedszkoli, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoich dzieciom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania przedszkola.

DLA KOGO PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Kategoria Wiarygodne Przedszkole jest Programem, który wyróżnia te przedszkola, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Są to przedszkola, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną ale także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim dzieciom, które jest tak ważne dla każdego rodzica

Warunkiem uczestnictwa w Programie i otrzymania unikalnego wyróżnienia w formie Certyfikatu jest:

  • wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie oraz dostarczenie dokumentów wymaganych Regulaminem w celu zakwalifikowania szkoły do Programu,
  • akceptacja Regulaminu Programu,
  • pozytywne przejście weryfikacji przeprowadzonej przez Kapitułę Programu w oparciu o przewidziane Regulaminem procedury.


WZÓR CERTYFIKATU


Przedszkola muszą także spełnić określone standardy w obszarach bazy i zapewnianego bezpieczeństwa. W tym celu, w każdym przedszkolu zostaje przeprowadzana dodatkowa weryfikacja właśnie tych obszarów. Szczegóły procesu kwalifikacji i weryfikacji do Programu zawarte są w regulaminie.


>Celem Projektu jest pomóc rodzicom przy wyborze odpowiedniego przedszkola dla swoich dzieci. Cały Projekt ma stać się drogowskazem polecającym te placówki, które są godne zaufania i wyróżniają się na rynku edukacyjnym.


REGULAMIN DO POBRANIA >>>


DODATKOWE MATERIAŁY PROMUJĄCE PRZEDSZKOLE

BannerRoll-up